Makaleler » Yeni Modeller » Honda GL1800 Gold Wing Bagger?ın Öne Çıkan Özellikleri

Honda GL1800 Gold Wing Bagger?ın Öne Çıkan Özellikleri

Honda GL1800 Gold Wing Bagger
Honda’nın neredeyse tüm modellerine hayran kalacaksınız! Touring motosiklet modellerinin birçok kişinin tercihi olduğunu biliyoruz. Bu noktada, Honda GL1800 Gold Wing Bagger; bir touring motosiklet modelinde olması gereken tüm özellikleri taşımaktadır. Prestij ve gücün birleştiği nokta olarak kendini tanıtan bu model; 1.883cc hacme sahip olan motoru, kendi sınıfının çok ötesindeki teknolojik özellikleri, konforlu yapısı ile size aramış olduğunuz tüm detayları fazlasıyla sunmaktadır. Gerçekten de güç ve prestiji bir araya getiren bir model olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.


Honda GL1800 Gold Wing Bagger’ın Öne Çıkan Özellikleri 
Honda GL1800 Gold Wing Bagger; bir motosiklette olması gereken tüm özelliklere fazlasıyla sahip! Honda ailesinin motosiklet modellerinde görebileceğiniz çift kavramalı otomatik vites DCT; hızlı vites geçişlerinin yanı sıra en yüksek sürüş konforunu da sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra, diğer Honda touring motosiklet modellerinde olduğu gibi 7 büyüklüğe sahip TFT ekran üzerinden Spotify veya Google Haritalar gibi farklı uygulamaları kullanmanızı mümkün kılmaktadır. Bunun için modelde Android Auto ve Apple CarPlay desteği yer almaktadır. 
Honda GL1800 Gold Wing Bagger; konforlu ve güvenli sürüş adına ihtiyacınız olan her şeyi fazlasıyla vaat etmektedir. Hız sabitleyici başta olmak üzere özel sürüş modları ve elektronik kontrollü gaz kolu sayesinde hem çok daha güvenli hem de çok konforlu sürüş deneyimi sunulmaktadır. Aracınızı ne şekilde kullanacağınız da çok önem taşıyor. Rahat manevralar için geri vites imkanının bulunması büyük bir avantaj! Geri vites ile motosikletinizi en dar alanlarda dahi rahatça hareket ettirebilirsiniz. Çok noktadan bağlantılı ön süspansiyon; yol üzerinde bulunan engebe veya farklı bir sorunun gidon kontrolünü zorlaştırmasını engellemektedir. Bir başka deyişle, en rahat şekilde seyahat etmenizi sağlamaktadır. 
Konforun yeni formu DCT şanzıman; yalnızca Honda modellerinde öne çıkan bir detay olarak kendisini belli etmektedir. Hem hızlı hem de kolay vites geçişlerini sağlayan 7 ileri DCT çift kavramalı şanzıman; hız başta olmak üzere yol eğimi ve gaz açma miktarı gibi verileri saniyelik olarak işlemektedir. Bu sayede, duruma uygun vitesi belirlemektedir. Bunun yanı sıra, vites geçişlerini hızlı ve sarsıntısız bir şekilde yaparak aracın hız ve konfor kaybı yaşamasını da engellemektedir.

 
Honda GL1800 Gold Wing Bagger Hakkında Merak Edilenler 
İleri süzülme modu; Honda GL1800 Gold Wing Bagger’in bir diğer öne çıkan özelliği olarak kendisini göstermektedir. DCT vitese sahip olan bu modellerin sol elciğinde yer alan ileri süzülme modu; gaz koluna hiçbir şekilde dokunmadan motosikleti ileri doğru hareket ettirmenizi mümkün kılmaktadır. Daha önce de söylediğimiz gibi TFT renkli ekran ile sürüş deneyiminiz çok daha zevkli hale gelecektir. Sürüş ile ilgili bilgileri, lastik basıncının düşmesi gibi uyarıları TFT renkli ekran sayesinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca, akıllı telefonunuz için Bluetooth bağlantısı da bulunmaktadır. Bu sayede, hem siz hem de diğer yolcu istediğiniz takdirde uygun kulaklıklar ile müzik dinleme şansına erişebilirsiniz. Telefon görüşmesi yapmanız da bu sayede mümkün olacaktır. 
Uzun mesafeleri kolay bir şekilde gitmek istiyorsanız bu modelde bulunan hız sabitleyici çok fazla işinize yarayacak! Bu sabitleyici ile motosikletinizi belirlemiş olduğunuz hızda çalıştırıp hareket ettirebileceksiniz. Bir başka deyişle, uzun yollarda herhangi bir şekilde yorulmadan sürüş deneyimi yaşayabileceksiniz. 
Elcik ısıtma; aracımızda yer alan farklı bir özellik olarak dikkat çekiyor. Bu sayede, sıcaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Kar ve yağmur gibi hava olaylarından hiçbir şekilde etkilenmezsiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4